אודות

בתהליך תכנון ועיצוב הבית, שלב ריצוף הבית הוא ללא ספק אחד השלבים שכולנו מחכים לו, אבל כולנו גם קצת חוששים ממנו. האפשרויות הן רבות, ישנם אינספור סוגי ריצוף ולכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו, המאפיינים הפונקציונליים והעיצוביים שלו וכמובן שלל הדוגמאות, המרקמים, הגוונים והשילובים שלו. בדיוק כדי לסייע לכם לעבור את השלב הזה בהצלחה ולבחור ריצוף לבית, שיתאים לא רק לבית אלא בעיקר לכם, הקמנו את אתר פלור מאסטר.

באתר פלור מאסטר תוכלו למצוא מידע מפורט ומקצועי על סוגי הריצוף השונים על פי פרמטרים שונים ושיקולים שונים שעליכם לעשות. באתר תוכלו למצוא מידע על ריצוף לפי סוג חדר: ריצוף לאמבטיה או ריצוף למטבח שהם שניהם חדרים רטובים על כל המשתמע מכך, ריצוף לחדר ילדים, ריצוף לסלון ואפילו ריצוף למרפסת.

בפלור מאסטר תוכלו לקבל מידע גם לפי המרחב שעבורו מיועד הריצוף: ריצוף פנים, ריצוף חוץ, ריצוף מרפסת, ריצוף גינה – מה זה אומר מבחינת עיצוב? איך בוחרים ריצוף שימנע החלקה בתנאי רטיבות אינטנסיבית, איך בוחרים ריצוף אטום ועמיד בפני פגעי מזג האוויר וכדומה.

בנוסף, פה באתר תמצאו מידע על סוגי הריצוף השונים לרבות ריצוף טבעי שמתאים בעיקר לריצופי חוץ, ריצוף שיש לבתי יוקרה ובכלל, ריצוף גרניט פורצלן שנחשב לאחד מסוגי הריצוף השכיחים והפופולאריים ביותר, ריצוף טרצו ששוב נהנה מעדנה רבה עם שלל עיצובים חדשים וכמובן ריצוף דמוי פרקט ופרקט אמיתי, שנחשב לריצוף שהוא גם כפרי, גם מודרני, גם בעל רמת בידוד גבוהה וגם כזה שמעניק אווירה חמימה ונעימה בכל חלל.

פה באתר תוכלו למצוא מידע רב גם על טכניקות ריצוף כמו הדבקת ריצוף, הדבקת אריחים, שיפועי רצפה, בחירת מידת החספוס של האריחים, רמת איטום למים, יישום רובה בין אריחים, מידות אריחים ועוד.

את כל המידע באתר אספנו מאנשי מקצוע מעולם הריצוף לרבות רצפים מקצועיים ומנוסים, מעצבי פנים, מהנדסי בניין וקמעונאים, סיטונאים וקבלנים בעולם הריצוף. המידע פה באתר יסייע לכם בראש ובראשונה להבין לקראת מה אתם הולכים ולייצר לעצמכם בסיס ידע שבו תוכלו להיעזר בשיחות שלכם עם אנשי מכירות ואנשי מקצוע, שמלווים את תהליך הריצוף.

ידע זה הוא קריטי עבורכם בניסיון למצוא את האיזון בין ההעדפות שלכם, האילוצים ההנדסיים והמבניים, מסגרת התקציב העומד לרשותכם ושלל האפשרויות העומדות בפניכם. כדי שלא תצטרכו לסמוך את ידיכם בעיניים עצומות על אנשי מכירות ושלא תבחרו את הריצוף לבית שלכם על בסיס מצב רוח חולף, מומלץ לקרוא היטב את כל המידע הרלוונטי עבורכם ולבסס הבנה מינימלית שתעניק לכם יותר ביטחון בהחלטות שתקבלו בהמשך הדרך.

בהקמת אתר פלור מאסטר הושקעו משאבים רבים ומאמץ רב מושקע גם בשמירה על עדכניות האתר, הוספת תכנים אינפורמטיביים חשובים והעשרת בסיס הידע ממנו תוכלו ליהנות בכדי שתוכלו לקבל החלטות ריצוף, שתואמות כמובן את ההעדפות האישיות שלכם, אבל גם עולות בקנה אחד עם העקרונות המקצועיים של עולם הריצוף בהיבט הפונקציונלי והעיצובי גם יחד.

אנחנו באתר פלור מאסטר ממליצים תמיד להיעזר באיש מקצוע שילווה אתכם לאורך תהליך בחירת הריצוף. על אף שפה באתר תוכלו למצוא מידע רב ומפורט בכל הקשר אפשרי של פרויקט ריצוף טיפוסי, מידע זה מיועד לסייע לכם לעשות בחירות נכונות יותר, אך לא לוותר לחלוטין על הפן המקצועי של ריצוף ביתכם. ריצוף הבית שלכם צפוי להשפיע במידה רבה מאוד על האווירה ועל העיצוב הכולל בבית ולכן חשוב שתשקיעו בו את כל המאמצים הנדרשים, לרבות סיוע של איש מקצוע מתאים.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות

אולי יעניין אותך גם?

גרניט פורצלן

סוג הריצוף השכיח והפופולארי ביותר בישראל כיום הוא ריצוף גרניט פורצלן ואם גם אתם עומדים בפני פרויקט שיפוץ כולל או פרויקט ריצוף לבית, סביר להניח

להמשך קריאה »

אריחים מצוירים לבית

אם האסוציאציה שעולה בראשם סביב האופציה של אריחים מצוירים היא כזו של אריחי ריצוף עם ציורים צבעוניים לילדים או אפילו ציורי קיר מפורסמים, כדאי שתדעו

להמשך קריאה »

סוגי ריצוף

לפי שאתם נכנסים לתהליך של קבלת החלטות סביב פרויקט ריצוף לבית, כדאי להכיר את הסוגים המרכזיים של סוגי הריצוף, להבין את ההבדלים ביניהם גם ברמה

להמשך קריאה »

הדבקת ריצוף

אחרי שנים ארוכות עם אותו ריצוף, הגעתם להחלטה להחליף ריצוף לבית, או אולי רק ריצוף לאמבטיה או ריצוף למטבח. בפניכם עומדות כעת שתי אפשרויות: החלפת

להמשך קריאה »